+370-670-59669 info@naprotechnologija.lt

Akvilės ir Justo namuose dienas nušviesdavo paauglys, o gausesnio šeimos papilnėjimo teko palaukti. „Vis dar negalim patikėti, kad gegužės 7., per Motinos dieną, Dievas mums atsiuntė dukrą“ – rašo Akvilė (30m.) Poros pasidalinimas:

          NaPro gydymo patirtis labai aiškiai parodė tai, kuo dažnai abejodavau, ypač sau viduje: Dievo keliai nežinomi. Daugelis aplinkinių pašmaikštauja, na va, kaip gerai, tik  apsigynei disertaciją ir iškart pastojai – o tik šeima žino tas kančias, kai buvo neaišku kodėl negalėjom susilaukti vaikelio.

           Gręžiuosi į dar ankstesnę priešistorę ir matau tokį neregėtai  tobulą Dievo planą, kad net bloga pasidaro. Dažnai einam į Gailestingumo šventovę Vilniuje, tas  paveikslas ypatingas, mūsų šeimai taip pat, prie jo meldžiantis atėjo suvokimas, kad viskas, ką patiriam, yra skirta iš aukščiau. 

          Pradėjus nevaisingumo gydymą pastebėjau, kad vaisingumo klinikose krenta į akis pirmiausia siūlomas išsitirti kiaušintakių pratakumas su intencija iškart stimuliuoti kiaušides. O kokios realios to indikacijos? Niekam neįdomu, kaip tu gyveni ir ką valgai, o gal patiri didelį stresą, geriau siūloma agresyvi intervencija į neaišku kokios būklės organizmą. Žinoma, visada siūlomas dirbtinis apvaisinimas, kaip vienintelis būdas bet kokioje situacijoje. Nutylima apie šalutinius poveikius. Tad nenorėjom jokių agresyvių intervencijų ir pasitikėjom Dievo planu. Jei jau mums būtų buvę nelemta sulaukti antro vaikelio, galvojome apie įsivaikinimą ar globą.

          Pusantrų metų skyrė nuo pirmojo apsilankymo pas Kreitono metodo mokytoją iki pastojimo, laikantis gydytojo rekomendacijų pastojau 3 mėnesį. Dukrą pavadinom Teodora – Dievo dovana. Gimė per Cezario operaciją.

          Įvardinčiau, kad Kreitono metodas (KrMS) yra svarbus įrankis tiek siekiant pastoti, tiek atidėti nėštumą, tiek apskritai gerbti ir suvokti savo kūną. Be KrMS dažnai moteris net neįsivaizduoja, koks unikalus yra jos ciklas, vaisingumas, kūnas ir tuo pačiu moteriškumas. Kodėl reikėtų jį ,,standartizuoti“ ar neigti? KrMS siūlo giliai pažinti save, kad galėtum naudotis natūraliai gamtos suprojektuotais gyvybiniais ištekliais. Jį išmokti labai lengva, tereikia susiformuoti įgūdį. Naudoti juo labiau. KrMS ir lentelės pildymas labai daug naujo parodo apie tave ir tavo kūno specifiškumą. Matydamas tą grafiką, pastebi tendencijas, normas, ir, galiausiai, tikrai tobulą gamtos, Dievo veikimą. Tai stebuklas kasdienybėje.

Akvilė dalinasi, kad jos nevaisingumo kelyje jai svarbiausia tikėjimas, kad Dievo planas yra aukščiau už bet kokį asmeninį planą ar norą – „Viskas bus taip, kai Aukščiausiojo sudėliota. Nepraraskite tikėjimo, atraskite tai, kas Jums siunčiama kaip grožį, išbandymus. Dievas neskiria to, kas yra žmogui nepakeliama.