+370-670-59669 info@naprotechnologija.lt

Brangūs vyrai, esate svarbūs. Dėkoju, kad suvokiate vaisingumo dovaną ir pilnai įsitraukiate į šią įdomią vaisingumo pažinimo kelionę. Noriu paraginti tuos, kurie tokių kelionių nenumatę savo maršrutų žemėlapyje – laikas pasidairyti bilietų!

Skaitykite

artuma-ikona_lt_LT

 

Ir kodėl gi kai kurie vyrai pasiryžta gyventi natūralaus šeimos planavimo principais? Ką jiems tai reiškia? Kelios nuomonės, kurios netilpo į straipsnį:

 

KrMS naudojame 1,5 metų. Nors pradėjome naudotis KrMS dėl to, kad buvau žmonos „patagintas“, bet šiandien galiu drąsiai pasakyti ir patarti kitam vyrui, kad naudotis KrMS yra paprasta, sveika ir krikščioniška tiek siekiant pastoti ir susilaukti vaikų, tiek siekiant atidėti nėštumą. Tai yra įdomus ir savotiškai žaismingas būdas pažinti poros vaisingumą ir planuoti lytinius santykius šeimoje.
Natūralus šeimos planavimas padeda berniukui tapti vyru. Supranti, kad moteris nėra tik objektas tavo įnoriams tenkinti, matai, kad ji šventovė, kurioje vyksta stebuklingi gyvybės procesai. Sužinai, kad moteris gyvena ritmiškai, matai savo žmoną kaip moterį, meilužę ir potencialią mamą. Suprantu save kaip potencialų tėtį. Galų gale aiškiai supranti kada tapai tuo tėvu, nes kai abu naudojamės gaunamomis žiniomis, aiškiai suvokiame kokios pasekmės gali būti po mūsų veiksmų. KrMS mane skatina gerbti žmogaus orumą iš esmės. Įgalina siekti aukštesnio standarto, kad galiu mylėti savo žmona visą, pilnai ir ištikimai.
Mums abiems kaip šeimai NŠP svarbu, nes tai užtikrina fizinį atvirumą gyvybei ir padeda abiems įsitraukti į šeimos planavimą. Šeimos planavimas yra labai svarbu, abiejų įsitraukimas – dar svarbiau. NŠP man padeda stebėti tai, ką žmona jaučia ir mato apie savo vaisingumą. Kadangi abu esame įsitraukę į jos vaisingumo stebėjimą, natūraliai abu ir sprendžiame, kaip elgtis – ar mylėtis, ar laukti. Taip pat, NŠP padeda tiesiog daugiau pažinti žmoną, o aš visada trokštu ją pažinti labiau, nes ją myliu.