+370-670-59669 info@naprotechnologija.lt

Anna Vinkovskienė

Psichologė – psichoterapeutė

Psichologijos mokslus baigiau Vilniaus universitete. Podiplomines (psichoterapijos) studijas baigiau Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute.

Jau daug metų vedu savo privačią psichologo praktiką. Individualiai konsultuoju suaugusius žmones, poras, taip pat vedu įvairius seminarus, paskaitas, savipagalbos grupes.

Nevaisingumo psichologija susidomėjau prieš keletą metų, kai ieškojau būdų sau padėti su savo nepastojimo istorija. Atradusi pagalbą sau, pradėjau ją teikti ir kitiems. Dabar mano psichologinėje-psichoterapinėje praktikoje yra nemažai klientų (individualiai ir porų) būtent su nevaisingumo (nepastojimo) tema. Kartą ar du kartus per metus vedu 10-ies susitikimų savipagalbos grupę, skirtą žmonėms, turintiems sunkumų su pastojimu. Žinau, kokia sunki ir skausminga yra nepastojimo patirtis. Kartu žinau, kad su šia patirtimi galima išmokti gyventi kokybiškai, pilnavertiškai, neatidedant savo gyvenimo „geresniems laikams, kai turėsiu vaiką“. Šį žinojimą ir siekiu perduoti savo klientams.