+370-670-59669 info@naprotechnologija.lt
KrMS kursų pradžia 2019m. vasario 22d. REGISTRUOTIS

KrMS mokymai

- Vaisingumo pažinimas
- KREITONO MODELIS
            - Poroms
            - Netekėjusioms
            - Paauglėms
- KrMS nauda
- KrMS mokymai
- SPICE
- Auginantiems paauglius
            - Mama - dukra
            - Tėtis - sūnus
- Kainoraštis

Mokymuose siūlome:

KREITONO MODELIO mokytojo paslaugos:

  • Grupinės ir privačios įvadinės paskaitos ištisus metus, kurias galima klausyti Jums patogiu metu;
  • Privačios konsultacijos orientuotos į Jūsų asmeninę situaciją;
  • Nuotolinės konsultacijos skype būdu gyvenantiems ne Kaune;
  • Mamos – dukros“ ir „Tėčio – sūnaus“ grupės šeimoms, turinčioms 9-15 metų vaikus.

 

Jei moteris ar pora nusprendžia, kad nori pradėti šeimos planavimo programą arba NaProTECHNOLOGO programą, tam, kad gautų pradinę informaciją ir medžiagą, reikia registruotis į įvadinę paskaitą. Jos metu įsigyjama dalijamoji medžiaga bei aptariamas tolimesnis individualių susitikimų grafikas.

 

Individualūs susitikimai yra privačios mokymo sesijos su sertifikatą turinčiu KREITONO MODELIO vaisingumo pažinimo mokytoju. Šie susitikimai yra pagrindas, norint teisingai išmokti taikyti KrMS. Jie organizuojami taip, kad atitiktų jūsų poreikius.

Pagrindinis tvarkaraštis po įžanginės paskaitos: pirmi 4 susitikimai vyksta kas dvi savaites, penktas susitikimas paskiriamas po mėnesio ir likę trys susitikimai paskiriami kas tris mėnesius. Vėlesnius susitikimus rekomenduojama organizuoti kas 6 – 12 mėnesių arba priklausomai nuo konkrečios situacijos, pagal individualius poreikius. Kilus klausimams ar neaiškumams, bendravimas vyksta ir tarp susitikimų.

kreitono modelis

 

 

KREITONO MODELIO vaisingumo pažinimo sistemos paslaugos yra atviros visiems, nepriklausomai nuo religijos ar įsitikinimų, tačiau remiamasi krikščionišku požiūriu į santuoką ir šeimą. Šventajame Rašte apreikštos tiesos apie žmogaus lytiškumą ir pašaukimą būti vaisingais Dievo bendradarbiais, laikomos programos pagrindu. KrMS yra į poras orientuota sistema, todėl skatinama, kad vyras ir moteris mokytųsi kartu.