+370-670-59669 info@naprotechnologija.lt

Mamai ir dukrai

Kviečiame 9 – 13m. mergaites su mamomis į bendrą popietę susipažinti su Dievo mums sukurta vaisingumo dovana, suprasti augančio kūno pokyčius, kurie vyksta mergaitei tampant moterimi. Popietės metu ugdomas supratimas, pagarba sau ir pristatoma mergaičių amžiui tinkama informacija apie moterų prokreacinės sistemos funkcijas.

Iš savos patirties žinome – pasikalbėti su bręstančia dukra apie pokyčius būtina, tačiau tai nėra taip jau paprasta. Tiek mergaitėms, tiek jų mamoms kyla daug klausimų, kai kuriuos gal nedrąsu ir užduoti. Artėja kažkas, apie ką tyliai šnabždasi klasės draugės, juokauja berniukai… O kur rasti tinkamą informaciją, kaip ją patraukliai pateikti, neįžeisti vis uždaresne tampančios dukros? Kaip išsaugoti artimą ryšį vietoje paauglystėje taip dažnai statomų tylos sienų?

Mes tikime, kad tik mamos gali jautriausiai ir išradingiausiai pasikalbėti su savo dukromis apie artėjančius ar jau prasidėjusius pokyčius, todėl kviečiame Jus ir Jūsų dukrą į jaukią, įdomią ir naudingą mamos ir dukros popietę. Grupelėje rūpestingai ir pagarbiai kalbėsimės apie ypatingą Dievo dovaną – vaisingumą, ir dar paauglystėje prasidedantį kūno ruošimąsi motinystei. Taip pat nuoširdžiai ir profesionaliai atsakysime į Jums rūpimus klausimus apie:

  • jaunos moters kūno pokyčius paauglystės metu – pirmuosius brendimo požymius;
  • pirmosios ovuliacijos ir vėlesnių menstruacijų pasirodymą ir esmę;
  • moters prokreacinės sistemos funkcijas, vaisingumo prasmę;
  • higieną;
  • sakralumą žmogaus gyvenime; skaistumo dorybę;
  • klausimų / atsakymų laikas.
Susitikimai rengiami visoje Lietuvoje. Susirinkus grupei besidominčių atvyksime ir pravesime popietę Jūsų namuose, bendruomenėje, draugių rate ar kitoje Jūsų parinktoje vietoje.

 

 

Susitikimą veda:

–                    Virgilija Lizdenienė – vaikų psichologė, 5 vaikų mama.

+370 616 11990, Klaipėdos, Telšių, Šiaulių apskritys.

–                    Ingrida VuosaitytėKREITONO MODELIO vaisingumo pažinimo sistemos mokytoja; socialinė darbuotoja; Katalikų Teologijos (VDU) magistrantė; 5 vaikų mama.

+370 670 59669, Kauno, Vilniaus, Panevėžio, Marijampolės, Alytaus apskritys.