+370-670-59669 info@naprotechnologija.lt

Netekėjusioms

- Vaisingumo pažinimas
- KREITONO MODELIS
            - Poroms
            - Netekėjusioms
            - Paauglėms
- KrMS nauda
- KrMS mokymai
- SPICE
- Auginantiems paauglius
            - Mama - dukra
            - Tėtis - sūnus
- Kainoraštis

Moteriškumo puoselėjimas, prasideda nuo savęs ir savo kūno pažinimo, kuris padeda atskleisti tikrąjį asmens išskirtinumo grožį.

 

KREITONO MODELIO vaisingumo pažinimo sistema (KrMS) yra daugiau nei natūralus šeimos planavimo metodas. Nuo pat pirmųjų menstruacijų galima mokytis stebėti savo vaisingumą ir jo suvokimas suteikia merginoms ir moterims esminę informaciją apie bendrą jų sveikatos būklę. Menstruacinio ciklo sutrikimų priežastys gali būti lengvai nustatomos ir gydomos. Pernelyg dažnai moterims, kurių menstruaciniai ciklai nereguliarūs ar skausmingos menstruacijos, turinčioms atsinaujinačias kiaušidžių cistas bei išgyvenančioms priešmenstruacinį sindromą kaip vienintelis gydymo būdas pasiūlomos kontraceptines tabletės. Tačiau kontraceptinės tabletės turi neigiamą ir net pavojingą šalutinį poveikį. Be to, jos tik laikinai mažina simptomus ir negydo pagrindinės problemos priežasties. Svarbu įsisąmoninti kokia subtili ir svarbi visam moters organizmui yra jos ginekologinė sveikata (tam tikrų ginekologinių duomenų ignoravimas, gali būti priežastis atsirasti lėtiniams susirgimams, kurių išdava gali būti nevaisingumas), o vaisingumo pažinimas yra vienas iš svarbiausių būdų ją suprasti. Šis moters sveikatos elementas formuoja jos psichologinę ir lytinę tapatybę, padeda pažinti save kaip asmenybę ir suprasti savo kūno pokyčių ženklus.

KrMS vaisingumo pažinimo mokymai vyksta su KREITONO MODELIO mokytoja individualiai, prie keturių akių, todėl galima drąsiai ir atvirai aptarti ir įvertinti tikrą, dabartinę, asmeninę moters sveikatą. Kasdien sąmoningai stebint savo vaisingumą, gaunamos žinios įgalina moterį suprasti savo ginekologinę sveikatą.  Kursų metu, dirbant su netekėjusiomis moterimis, vaisingumo pažinimo metodas, remiamas skaistumo dorybės principu. Moterys skatinamos iš naujo, atsiribojant nuo šiandieninio vartotojiško visuomenės modelio, apsvarstyti šią dorybę, padedančią išsiugdyti tikrą savigarbą, o kartu ir gebėjimą suprasti bei gerbti kitus. Skatinama siekti sveiko gyvenimo ir pilnavertės, abipuse pagarba ir bendryste pagrįstos santuokos ateityje.

Vaisingumo pažinimas, kaip bet kurią moterį formuojantis asmenybės elementas, aktualus tiek santuoką planuojančioms (artimojoje ar tolimoje ateityje) moterims, tiek moterims, ieškančioms kitokio savo pašaukimo ir buvimo būdo visuomenėje.