+370-670-59669 info@naprotechnologija.lt

Paauglėms

- Vaisingumo pažinimas
- KREITONO MODELIS
            - Poroms
            - Netekėjusioms
            - Paauglėms
- KrMS nauda
- KrMS mokymai
- SPICE
- Auginantiems paauglius
            - Mama - dukra
            - Tėtis - sūnus
- Kainoraštis

Studijavimas kaip veikia ciklai yra geriausias būdas išmokyti mergaites
tapti savo kūno ekspertėmis ir panaudoti šią informaciją, kad
palaikytų savo sveikatą bei orumą. KrMS moko atpažinti ir vertinti
neįtikėtiną moteriškumo dovaną ir leidžia jaunoms merginoms
suprasti savo vertę.

 

Neretai susirūpinusios mamos klausia, ar KREITONO MODELIO vaisingumo pažinimo sistema gali padėti mano dukrai? Žinoma! Gana dažnai, vienintelis gydymo būdas, pasiūlytas paauglystėje esant nereguliariems ciklams, spazmams, PMS ar kiaušidžių cistoms, yra hormoniniai preparatai. Piliulė turi daug šalutinių poveikių, nors ir gali potencialiai palengvinti simptomus, tačiau neranda ir negydo problemos priežasties.

Vaisingų ir nevaisingų dienų žymėjimas, pagal KrMS, gali mergaitei suteikti daug naudingos informacijos – lentelė leis numatyti ateinančių menstruacijų pradžią kelių dienų paklaidoje. Žinojimas kada laukti mėnesinių suteiks paauglei ramybės jausmą, ypač planuojant keliones, sportinę veiklą ar kitus užsiėmimus. Be to, lentelė leidžia vaisingumo priežiūros mokytojui įvertinti biologinius duomenis – galbūt jūsų dukteriai reikia NaProTechnologo konsultacijos. Neretai aiškus savo ciklų supratimas ir sveiko proto instrukcijos dėl miego, maisto, ir higienos gali būti labiau įsisavinama, kuomet mergaitė supranta savo kūno poreikius skirtingais ciklo periodais. Pavyzdžiui esant dismenorėjai (skausmingos mėnesinės) NaPro gydymas yra labai efektyvus.

KREITONO MODELĮ paauglėms lengva išmokti ir naudoti. Mergaitei tereikia laikytis tam tikrų taisyklių, kuomet ji naudojasi tualetu. Įvairaus amžiaus paauglės gali sėkmingai naudoti KREITONO MODELIO sistemą, kad suprastų savo ciklus. Paauglės, kurioms  nėra lytiškai aktyvios, dėstomos tik tam tikros kurso dalys, kurios reikalingos suprasti kaip veikia jų kūnas ir kaip tinkamai žymėti savo ciklus. Pilna programa, apimanti šeimos planavimo aspektus yra dėstoma tik tiems klientams, kurie yra lytiškai aktyvūs. KREITONO METODAS ir mokymo kursai apskritai, skatina ir kviečia gyventi tyrumo ir skaistumo dorybėmis pagrįstą gyvenimą.

 

Mamos  visada laukiamos susitikimuose, kad padrąsintų ir palaikytų dukras mokymosi metu.